مهربانه

 برای پیدا کردن یک مرکز قابل اعتماد مرتبط به دغدغه های شخصی، برای پرداخت کمک های نقدی باید ساعت ها تحقیق کرد تا به نتیجه رسید. مهم اینکه  تا چه حد حاضرید سختی تحمل کنید؟ پرداخت آنلاین، نیاز به اطلاعات کارت بانک و در دسترس بودن آن دارد. درگاه پرداخت جیرینگ سختی ها را آسان نموده و به همراه سایت مهربانه، شما را در امر خیر یاری می نمایند.

 مهربانه سایتی است که علاوه بر خیریه ها و کارهای خیر، از پروژه های مرتبط با مسئولیت های اجتماعی نیز حمایت می کند. همه  پرداخت ها در این سایت، به صورت آنلاین انجام می شود و رسید پرداخت برای کاربر صادر می گردد. همچنین رسید تحویل وجه به متولی هم در معرض دید کاربر قرار می گیرد. به همین دلیل انتخاب درگاه جیرینگ برای واریز کمک های نقدی خیرخواهانه، درست ترین تصمیم به نظر می رسد زیرا این درگاه برای شما امکان پرداختی سریع، امن و آسان را فراهم می کند.

 گاهی قطعی های نامنظم اینترنت و عدم دسترسی کاربران به اطلاعات کارت بانک، افراد را از نیکوکاری آنلاین منصرف می کند. درگاه پرداخت جیرینگ با ایجاد کیف پول این مشکلات را برطرف کرده است. با استفاده از درگاه جیرینگ، کافی است به هنگام پرداخت، با وارد کردن شماره  تلفن همراه خود، کد جیرینگ را دریافت کنید. سپس با شماره گیری آن از چپ به راست به صورت زیر:

#کد دریافت شده*7*

و وارد کردن رمز عبور کیف پول، پرداخت را انجام دهید.

برای استفاده از این شیوه  پرداخت تنها تا زمان دریافت کد جیرینگ به اینترنت نیاز دارید و پس از آن فرایند از طریق گوشی تلفن همراه شما تکمیل می شود. درگاه پرداخت جیرینگ فقط به کد جیرینگ و رمز عبور کیف پول نیاز دارد؛ بنابراین می توانید در حرکت، پرداخت کنید.

آدرس وبسایت mehrabane.ir/index.php
دانلود اپلیکیشن موبایل
چگونه از جیرینگ در مهربانه استفاده کنیم
مهربانه چگونه از جیرینگ در مهربانه استفاده کنیم