رُند

خرید و فروش سیم کارت، در گذشته‌ای نه‌چندان دور با توجه به فرایند سخت مراجعه ی حضوری به مراکز خدمات مشترکین، ارائه  مدارک زیاد و نیاز به داشتن کپی کاغذی از آن‌ها، امر دشواری بود. امروز با فراهم شدن امکان خرید آنلاین، این کار دشوار سهل شده و درگاه پرداخت جیرینگ در آسان تر کردن آن نقشی بسزا دارد. 

وب سایت رُند با فراهم کردن امکان خرید و فروش آنلاین سیم کارت های دائمی، اعتباری و بین المللی، مشکلات را در این زمینه برطرف نموده است.  اما همچنان مشکل عدم دسترسی آسان و به موقع به اطلاعات کارت بانکی و زمان بر بودن فرایند پرداخت،  بر قوت خود باقی است. درگاه پرداخت جیرینگ با ایجاد کیف پول جیرینگ مشکلات پرداخت را نیز برطرف کرده و امکان پرداخت امن و سریع، بدون نیاز به اطلاعات کارت بانک را فراهم نموده است. کافی است با شارژ کیف پول خود، شماره  تلفن همراهتان را به هنگام خرید وارد نمایید. با دریافت و شماره گیری کد جیرینگ به صورت زیر:

#کد دریافت شده*7* (از چپ به راست)

و وارد کردن رمز عبور کیف پول، به سادگی پرداخت صورت می پذیرد.

استفاده از درگاه جیرینگ پس از دریافت کد، نیازی به اتصال به اینترنت ندارد و فرایند از طریق تلفن همراه شما تکمیل می شود. درگاه پرداخت جیرینگ این فرصت را می دهد تا بتوانید در حرکت پرداخت کنید.

آدرس وبسایت www.rond.ir
دانلود اپلیکیشن موبایل
چگونه از جیرینگ در رُند استفاده کنیم
رُند چگونه از جیرینگ در رُند استفاده کنیم