اسنپ فود

سفارش آنلاین غذا، قبل از هر چیز به محیط زیست کمک کرد و استفاده از کاغذ را کاهش داد. در گذشته برای سفارش تلفنی غذا نیاز به تعداد زیادی از منوهای رستوران های اطراف بود. از طرفی با این شیوه مشکلات پرداخت آنلاین به وجود آمد که شرکت جیرینگ با ایجاد درگاه الکترونیک آن ها را برطرف نمود؛ همان طور که اسنپ فود مشکلات خرید حضوری و یا تلفنی غذا و هزینه بالای ارسال غذا را برطرف کرد.

گاهی عدم دسترسی به اطلاعات پرداخت و دسترسی به  اینترنت ضعیف که مدام قطع و وصل می گردد، کاربر را  از سفارش آنلاین غذا منصرف می کند. درگاه پرداخت جیرینگ مشکلات پرداخت آنلاین را برطرف نموده و با ایجاد کیف پول جیرینگ، کاربر را از دسترسی به اطلاعات حساب کارت و دسترسی مداوم به اینترنت تا به اتمام رسیدن فرایند پرداخت بی نیاز کرده است.

کافی است به هنگام پرداخت، شماره تلفن همراه خود را وارد کرده و کد جیرینگ را دریافت کنید. از این لحظه نیازی به اتصال به اینترنت ندارید و صرفاً با شماره گیری کد دریافت شده به صورت زیر از چپ به راست:

#کد دریافت شده*7*

و وارد کردن رمز کیف پول جیرینگ، پرداخت انجام می شود.

 درگاه جیرینگ، امکان پرداخت در حال حرکت را به کاربران می دهد و آن ها را از به خاطر سپردن و یا الزام وجود کارت بانکی برای انتقال وجه بی نیاز می کند.

آدرس وبسایت https://snappfood.ir/
دانلود اپلیکیشن موبایل
چگونه از جیرینگ در اسنپ فود استفاده کنیم
اسنپ فود چگونه از جیرینگ در اسنپ فود استفاده کنیم