تیوال

فروش آنلاین بلیت تئاتر ازجمله خدمات مؤثر در زمینه  فرهنگ و هنر محسوب می شود. می توان به جرأت گفت در زمینه  بازیگری، تئاتر بنیادی‌ترین عرصه هنر است و علاقه‌مندان زیادی دارد. درگاه پرداخت جیرینگ با تسهیل شیوه پرداخت، سهمی در این عرصه به خود اختصاص داده است و با  سایت تیوال که با ایجاد فضایی اطلاع رسان برای فروش آنلاین بلیت تئاتر در این زمینه خدمت بزرگی به اهالی تئاتر و سینما نموده، همکاری می نماید. 

خرید آنلاین بلیت، با این‌ که به سهولتِ شرکت در نمایش‌ها کمک کرده، اما هنوز هم فرایندی زمان‌بر است که طی آن به اطلاعات زیادی مثل شماره کارت بانکی، رمز دوم، تاریخ انقضا و کد CVV2 نیاز است. بسیاری از افراد به علت عدم دسترسی  به این اطلاعات، از خرید منصرف می شوند. شرکت جیرینگ این معضل را با ایجاد کیف پول جیرینگ، حل کرده است.

کافی است به هنگام خرید، شماره  تلفن همراه خود را وارد نمایید تا کد جیرینگ را دریافت کنید. سپس کد را از چپ به راست به صورت زیر شماره گیری کرده:

#کد دریافت شده*7*

و رمز کیف پول را وارد کنید، به همین سادگی پرداخت انجام می شود.

استفاده از درگاه جیرینگ پس از دریافت کد، نیازی به اتصال اینترنتی ندارد و فرایند از طریق تلفن همراه تکمیل می شود. جیرینگ همواره همراه شماست.

آدرس وبسایت https://www.tiwall.com
دانلود اپلیکیشن موبایل
چگونه از جیرینگ در تیوال استفاده کنیم
تیوال چگونه از جیرینگ در تیوال استفاده کنیم