شیکسون

خرید اینترنتی پوشاک، با استفاده ازدرگاه جیرینگ به امری ساده و لذت بخش تبدیل شده است.  شیکسون با ایجاد فروشگاه آنلاینِ کیف، کفش، لباس و زیورآلات زنانه ومردانه، محل مناسبی برای انجام خرید روزمره به حساب می‌آید و مانع شهروندان از حضور در ترافیک و صرف زمان برای گشتن مغازه‌ها در مراکز خرید می‌شود، جیرینگ با تسهیل فرایند پرداخت برای خرید اینترنتی پوشاک، مشکل عدم دسترسی آسان و به موقع به اطلاعات حساب کارت بانکی را برطرف نموده است.

 از طرفی برخی کاربران با استفاده از اینترنت و راهکارهای آنلاین مشکل دارند و یادگیری آن برایشان مشکل است، لذا از خرید اینترنتی پوشاک منصرف شده و مراجعه حضوری را علیرغم وجود همه مشکلات، مانند ترافیک و غیره، ترجیح می‌دهند. درگاه پرداخت جیرینگ، این موانع را به صورت زیر از سر راه برداشته است:

کاربر با وارد کردن شماره تلفن همراه خود در هنگام خرید و دریافت کد جیرینگ، آن را به صورت زیر از چپ به راست شماره گیری می‌نماید:

#کد دریافت شده*7*

سپس رمز عبور کیف پول را وارد کرده و پرداخت را انجام می‌دهد.

از لحظه دریافت کد نیازی به اتصال به اینترنت نیست و ادامه فرایند از طریق گوشی تلفن همراه صورت می‌پذیرد. برای پرداخت با درگاه جیرینگ تنهابه کد جیرینگ و رمز کیف پول نیاز است.  همین سادگی باعث می‌شود تا افراد، به راحتی به هدف مطلوب خود برسند.

استفاده از درگاه جیرینگ، به همه افراد با هر سطح تحصیلات، سن و موقعیت جغرافیایی کمک می‌کند تا بدون مشکل به خریدآنلاین و ازجمله خرید اینترنتی پوشاک بپردازند. سهولت استفاده از درگاه جیرینگ علاوه بر سرعت در پرداخت امن، کاربران را به انتخاب این روشِ پرداخت ترغیب و وفادار می‌نماید. با جیرینگ می‌توانید درحرکت پرداخت کنید.

آدرس وبسایت https://www.shixon.com/
دانلود اپلیکیشن موبایل
چگونه از جیرینگ در شیکسون استفاده کنیم
شیکسون چگونه از جیرینگ در شیکسون استفاده کنیم