مستر بلیت

بلیت هواپیما، قطار و اتوبوس، اولین ابزاری است که باید برای سفر تهیه شود. درگاه پرداخت جیرینگ، راه را برای خرید اینترنتی این خدمات هموارتر و ساده ‌تر نموده است.  گاهی به‌ صورت ناگهانی تصمیم به سفر می‌گیریم و در آن لحظه مراکزِ پاسخگو، تعطیل هستند. در این هنگام وب‌سایتهای اطلاع‌رسان مانند مستر بلیت که امکان خرید اینترنتی بلیت را می‌دهند، مفید واقع می شوند. با این حال اجباراً باید آنلاین، بلیت هواپیما وسایر وسائل نقلیه را خریداری کنیم.

 برای تهیه آنلاین بلیت‌ها مانندسایر مراکز خرید اینترنتی، نیاز به اطلاعات کارت و اینترنت هست.حال آنکه، درگاه جیرینگ فرایند پرداخت را آسان نموده و با ایجاد کیف پول جیرینگ، کاربران را از به خاطرسپردن اطلاعات و یا لزوم دسترسی به کارت بانکی بی‌نیاز کرده است. با استفاده ازدرگاه جیرینگ، کافی است در هنگام خرید، شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا برایتان کد جیرینگ ارسال شود. از این لحظه به بعد نیازی به اینترنت ندارید و ازطریق گوشی تلفن همراه خود، به خرید ادامه می‌دهید. کد دریافتی را از چپ به راست به صورت زیر وارد کرده:

#کد دریافت شده*7* 

و با استفاده از رمز عبور کیف پول جیرینگ، پرداخت را انجام می‌دهید.

 تنها اطلاعات لازم برای پرداخت با کیف پول جیرینگ، کد دریافتی و رمز عبور کیف پول است. لذت خرید آسان بلیت هواپیما، به صورت آنلاین و بدون نیاز به برقراری تماس با کارمندان آژانس‌های مسافرتی با استفاده از درگاه جیرینگ بیشتر شده است. سهولت پرداخت امن می‌تواندامور روزمره را سریع‌تر به سرانجام برساند. با جیرینگ می‌توانید در حرکت، پرداخت کنید.

آدرس وبسایت https://mrbilit.com/
دانلود اپلیکیشن موبایل
چگونه از جیرینگ در مستر بلیت استفاده کنیم
مستر بلیت چگونه از جیرینگ در مستر بلیت استفاده کنیم