سینما تیکت

خرید آنلاین بلیت سینما، یکی از درخواست‌های بالقوه شهروندانی بود که هم به فیلم و سینما علاقه‌مند بودند و هم به آن به عنوان محلی برای تفریح نگاه می‌کردند. سینماتیکت به‌همراه درگاه پرداخت جیرینگ با ایجاد امکان خرید آسان و سریع آنلاین بلیت سینماها این فرصت را فراهم کردند تا صف‌های طولانی پشت گیشه‌ها به حضوری چنددقیقه‌ای پشت دستگاه‌های رایانه و یا گوشی‌های تلفن همراه تبدیل شود.

درگاه پرداخت جیرینگ موجب شد تا مشکلاتی چون الزام به دردسترس بودن اطلاعات کارت بانکی، قطع و وصل ناگهانی اینترنت در هنگام خرید و ضعیف بودن آن که موجب نیمه‌کاره ماندن فرآیند پرداخت و سردرگم شدن کاربر می‌گردد، برطرف شود. برای رفع این مشکلات، شرکت جیرینگ کیف پول جیرینگ را ایجاد کرده تا به ساده‌ترین و سریع‌ترین شیوه، پرداخت صورت پذیرد.

برای استفاده از درگاه جیرینگ تنها کافی است به‌هنگام خرید، شماره همراه خود را وارد نمائید تا کد جیرینگ را دریافت کنید. سپس با شماره‌گیری کد دریافتی از چپ به راست و به‌صورت زیر:

#کد دریافت شده*7*

و وارد کردن رمز عبور کیف پول جیرینگ، پرداخت را انجام دهید.

چون اتصال به اینترنت پس از دریافت کد جیرینگ نیاز نیست، ضعیف بودن و یا قطع شدن اینترنت، مانع تکمیل فرآیند پرداخت نمی‌شود و شما با استفاده از گوشی تلفن همراه خود پرداخت را انجام می‌دهید؛ تنها اطلاعات موردنیاز برای این کار، کد جیرینگ مربوط به خرید و رمز عبور کیف پول است.

آدرس وبسایت https://www.cinematicket.org
دانلود اپلیکیشن موبایل
چگونه از جیرینگ در سینما تیکت استفاده کنیم
سینما تیکت چگونه از جیرینگ در سینما تیکت استفاده کنیم