شهر کتاب آنلاین

خرید اینترنتی کتاب در شهر کتاب آنلاین، مشکل طی مسافت و جستجوی جای پارک برای خودرو و سایر هزینه هایی که برای خرید کتاب متحمل می شوید، برطرف می کند. درگاه پرداخت جیرینگ پا را از این هم فراتر گذاشته و با تسهیل فرایند پرداخت، به شما کمک می کند تا در سریع ترین و ساده ترین حالت ممکن به خرید اینترنتی کتاب بپردازید.

یکی از مشکلات پیش رو برای خرید اینترنتی کتاب، در دسترس نبودن اطلاعات مربوط به کارت بانکی است. شرکت جیرینگ با ایجاد کیف پول جیرینگ این مشکل را از سر راه شما برداشته است. با استفاده از درگاه پرداخت جیرینگ، نیازی به داشتن شماره  کارت  بانکی با موجودی کافی و سایر اطلاعات مرتبط با آن را ندارید. کافی است کیف پول جیرینگ خود را شارژ کنید و هنگام خرید، شماره  تلفن همراه خود را وارد نمایید. در این صورت یک کد دریافت می کنید که با وارد کردن آن به این صورت:

#کد دریافت شده*7* (از چپ به راست)

و وارد کردن رمز عبور کیف پول، به‌راحتی پرداخت صورت می‌پذیرد.  یک مزیت قابل‌توجه که موجب می شود تا استفاده از درگاه جیرینگ مقرون به صرفه باشد این است که از هنگام دریافت کد، نیازی به اتصال به اینترنت نیست و بقیه  فرایند از طریق موبایل شما انجام می شود.

با توجه به سرانه  پایین مطالعه در کشور، همکاری شهر کتاب آنلاین و درگاه پرداخت جیرینگ خدمتی در جهت ارتقا فرهنگ کتاب‌خوانی محسوب می شود، با درگاه پرداخت جیرینگ می توانید در حرکت، پرداخت کنید.

آدرس وبسایت shahreketabonline.com
دانلود اپلیکیشن موبایل
چگونه از جیرینگ در شهر کتاب آنلاین استفاده کنیم
شهر کتاب آنلاین چگونه از جیرینگ در شهر کتاب آنلاین استفاده کنیم