شبکه مترجمین ایرانیان

ترجمه  آنلاین متون، از خدماتی است که همواره مورد نیاز افراد بوده و همان طور که می دانید، جهت مهاجرت  به ترجمه مدارک نیاز است. در سطوح تخصصی نیز، ترجمه ی پایان نامه و مقالات، مورد نیاز دانشجویان و اساتید دانشگاه ها است. درگاه جیرینگ با مشارکت  شبکه مترجمین ایرانیان با فراهم آوردن امکان ترجمه آنلاین مدارک، مقالات  تخصصی و متون در قالب پایان نامه و تسهیل فرایند پرداخت وجه، کمک بزرگی به رفع این نیاز نموده است.

 نیاز به سهولت و سرعت در پرداخت هزینه انجام سفارشات ترجمه از زبان فارسی به زبانهای مختلف و برعکس، جیرینگ را بر آن داشت تا با فراهم آوردن امکان پرداخت از طریق کیف پول، به مشترکین خود خدمتی دیگر ارائه دهد.

شرکت جیرینگ برای ساده تر شدن فرایند پرداخت، کیف پول جیرینگ را ایجاد نموده تا مشکل عدم دسترسی به اطلاعات کارت های بانکی اعم از شماره کارت، تاریخ انقضا و شماره cvv2 را برطرف کند. برای استفاده از درگاه جیرینگ کافی است تا کیف پول خود را شارژ کنید، سپس برای خرید، شماره  تلفن همراهتان را وارد نموده تا کد جیرینگ را دریافت نمایید. پس از آن کد را به صورت زیر از چپ به راست شماره گیری کنید:

#کد دریافت شده*7*

با وارد کردن رمز عبور به سادگی پرداخت را انجام دهید.

مزیت این روش این است که پس از دریافت کد، نیازی به اتصال به اینترنت نیست و باقی فرایند از طریق تلفن همراه شما صورت می پذیرد.  جیرینگ،  پرداخت در حرکت را ممکن ساخته است.

آدرس وبسایت https://www.worldtranslators.net/
دانلود اپلیکیشن موبایل
چگونه از جیرینگ در شبکه مترجمین ایرانیان استفاده کنیم
شبکه مترجمین ایرانیان چگونه از جیرینگ در شبکه مترجمین ایرانیان استفاده کنیم