اخبار جیرینگ
١٣٩٦/٠٢/٢٧ 0

کمپین نوروزی جیرینگ با عنوان هفت سین جیرینگی و با شعار همه برنده ­اند، از 15 اسفندماه 95 آغاز می ­شود. جیرینگ این کمپین را با مشارکت زودفود، سینما تیکت، تیوال، شیکسون، شهرکتاب آنلاین و مستر بلیط برگزار کرده و از مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول برای شرکت در این کمپین دعوت به عمل می ­آورد.

از شرایط شرکت در این کمپین، داشتن حساب کیف پول جیرینگ است. در صورتی که شرکت­ کنندگان، تاکنون موفق به ایجاد کیف پول خود نشده اند، می­ توانند از طریق شماره­ گیری کد #7*7* ،کیف پول خود را ایجاد و رمز دلخواه خود را انتخاب کنند.

همچنین مشترکان می ­توانند برای شرکت در کمپین هفت سین جیرینگ، پس از مراجعه به سایت­ های نام­برده و خرید مایحتاج خود و پرداخت از طریق کیف پول جیرینگ، کد شرکت در مسابقه را دریافت کرده و از طریق سایت 7Seen.jiring.ir وارد بازی شوند.

از مهم ­ترین امتیازات این کمپین است که هیچ گزینه­ ای پوچ نبوده و مشترکان جیرینگ می­ توانند با شرکت در این کمپین، ضمن تجربه یک خرید آسان و امن، از جوایز نقدی و غیر نقدی ارزنده­ ای بهره مند شوند.

مشترکان برای شرکت در کمپین باید پس از انجام عملیات خرید و پرداخت از طریق کیف پول جیرینگ، مراحل زیر را طی کنند:

  • ورود به سایت 7Seen.jiring.ir
  • درج شماره تلفن همراه و دریافت کد تایید از طریق پیامک
  • ورود به صفحه بازی از طریق کد پیامک شده و انتخاب یکی از خانه­ های بازی

لازم به ذکر است هر مشترک می­ تواند از هر پذیرنده در یک روز، دو بار خرید کند؛ که مجموع خرید مجاز روزانه هر مشترک برای دریافت کد جایزه، 7 خرید است .

پشت هر خانه یک جایزه و یا یک المان از المان­ های هفت سین خواهد بود.  جهت مشاهده جایزه، وارد کردن کد بازی الزامی است .

اهدای جوایز به صورت هفتگی و اسامی از طریق پیامک و شبکه های اجتماعی رسمی جیرینگ به آدرس @jiringpay در تلگرام، @jiring.ir در اینستاگرام و یا سایت جیرینگ اعلام می ­شود.

در طول مدت زمان اجرای کمپین، در صورتی که  هر فرد، 7 سین متمایز را دریافت کند، بدون قرعه کشی برنده جایزه ویژه خواهد شد.

این کمپین از 15 اسفندماه 95 آغاز و تا آخرین جمعه اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

نظرات

نظر خود را ثبت کنید