١٣٩٦/١٠/٢٧ 0

حتماً تا به‌حال شما هم در هوای سرد زمستان مجبور شده‌اید دستان گرم خود را از دستکش‌هایتان بیرون آورید تا با بیرون آوردن کیف پول یا تلفن همراه از جیب، بهای چیزی را پرداخت کنید؟ احتمالاً در آینده چنین تجربه‌ای دیگر اتفاق نمی‌افتد. دنیای پرداخت‌های موبایلی با سرعت رو به جلو می‌رود و هر روز اخبار نوآوری‌های آن به گوش می‌رسد. شرکت ویزا به عنوان حامی مالی المپیک زمستانی سال 2018 در کره جنوبی، خدمتی جدید و البته جالب را ارائه کرده است: دستکش‌های پرداخت.

دستکش‌های پرداخت ویزا، یکی از سه نوآوری این شرکت در حوزۀ پرداخت موبایل است که در رقابت‌های المپیک زمستانی 2018 شاهد آن خواهیم بود. شرکت ویزا که مسئولیت راه‌اندازی تمامی تجهزات مربوط به پرداخت موبایلی در این رقابت‌ها را به عهده گرفته است، علاوه بر این دستکش‌ها نوعی برچسب NFCدار را نیز معرفی کرده است که با استفاده از آن‌ها می‌توان در هر زمان و هر نقطه پرداخت موبایلی انجام داد.

با توجه به سرمای هوای محل برگزاری مسابقات در طول برگزاری المپیک زمستانی، استفاده از دستکش‌های پرداخت یک نوآوری کاملاً هوشمندانه به‌شمار می‌رود: دستکش‌هائی که به گرم ماندن افراد کمک می‌کند و مهم‌تر آز آن، پرداخت بهای خدمات و کالاهای دریافتی را از همیشه ساده‌تر می‌کند و نیاز به خارج کردن کیف پول یا حتی تلفن همراه از جیب را از بین می‌برد.

ویزا برای هرچه بهتر کردن خدمات پرداخت موبایلی در این مسابقات، با همکاری یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های زنجیره‌ای کره جنوبی بیش از 1000 نقطۀ فروش را در محل برگزاری المپیک زمستانی راه‌اندازی کرده است.

نظرات

نظر خود را ثبت کنید