اخبار جیرینگ
١٣٩٦/٠٥/٠١ 0

بر اساس گزارش روابط عمومی جیرینگ، آقایان کاظم دهقانیان، اسفندیار عزیزپور پرمهر، محمد شاپوری راد، حسام شبانی و خانم ها بدریه حسن حسینی، میترا سهرابی نیا، ندا محقق دولت آبادی هفت برنده خوش شانس گوشی تلفن همراه هوآوی MATE S شدند.

گفتنی است، برندگان هفته ششم عمدتا با خرید یک شارژ پنج هزار تومانی یا شارژ 10 هزار تومانی همراه اول برنده یک دستگاه گوشی تلفن همراه هوشمند شده اند.

این قرعه‌کشی در روز 15 اسفند ماه ١٣٩۴از میان بیش از 10میلیون کد قرعه کشی مشترکان همراه اولی که از شماره #7* شارژ همراه اول خریداری کرده بودند، انجام شد.

شرکت جیرینگ همزمان با برگزاری جشنواره یلدا تا نوروز به منظور تشویق بیشتر مردم به حفظ محیط زیست با استفاده از خدمات الکترونیکی اقدام به برپایی طرحی دیگر با عنوان جایزه باران هفت کرده که براساس این طرح علاوه بر دریافت آنی 20 تا 30 درصد شارژ هدیه بیشتر، روزانه یک دستگاه گوشی هوشمند تا شش هفته آینده بین خریداران شارژ همراه اول از شماره #7* و استفاده کنندگان از درگاه پرداخت اینترنتی جیرینگ قرعه کشی خواهد کرد.

گفتنی است، در طرح جایزه باران جیرینگ، حداقل امتیاز مشترکان همراه اول برای شرکت در قرعه کشی گوشی های هوشمند 10 امتیاز است و مشترکان می توانند فقط با شماره گیری #7* روزانه یک امتیاز دریافت کنند و با خرید هر یک هزار تومان شارژ از این شماره 10 امتیاز کسب کنند.

این در حالی است که هر خرید از درگاه پرداخت جیرینگ نیز فارغ از مبلغ خرید یک امتیاز در روز و به ازای هر یک هزار تومان نیز 10 امتیاز برای مشترکان محاسبه خواهد داشت.

بر اساس اعلام روابط عمومی جیرینگ، امتیازات تمامی مشترکان در انتهای هر هفته جمع بندی و قرعه کشی انجام  می شود و در هفته بعدی امتیازات همان هفته مشترکان برای شرکت در قرعه کشی محاسبه می شود.

لازم به ذکر است، تمامی امتیازات کسب شده مشترکان از ابتدای دی ماه تا 15 فروردین ماه سال 95 به منظور شرکت در جشنواره یلدا تا نوروز و شرکت در قرعه کشی جایزه بزرگ یک دستگاه خودروی آلفا رومئو جولیتا نیز محاسبه خواهد شد.  

این در حالی است که حداقل امتیاز ورود در قرعه کشی یک دستگاه خودرو جولیتا100 امتیاز در نظر گرفته شده است به نحوی که هر 100 امتیاز یک کد قرعه کشی محسوب خواهد شد و هرچه تعداد کدهای قرعه کشی افراد بیشتر باشد شانس برنده شدن آن فرد در قرعه کشی بیشتر خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی جیرینگ، مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول در حال حاضر می‌توانند با شماره‌گیری #۷*  و ورود به منوی مربوطه با کارت بانکی و وارد کردن رمز دوم کارت، سیم‌کارت خود یا دیگران را به صورت فوق العاده شارژ کنند.

براساس این گزارش، مشترکان سیم‌کارت‌های دایمی همراه اول نیز میتوانند با وارد کردن کد #۷*  به صورت هوشمند سیمکارت اعتباری مدنظر خود را در لحظه، شارژ کنند و در همان منوی اولیه میزان امتیاز کسب شده خود را مشاهده کنند.

یکی از مزیت‌های این روش، عدم نیاز به وارد کردن رمز برای شارژ تلفن‌همراه است که مشترکان همراه اول با شماره‌گیری این کد، بدون نیاز به مراجعه به مراکز فروش شارژ، به راحتی و تنها با استفاده از کارت بانکی عضو شتاب میتوانند تلفن همراه خود و یا دیگران را شارژ کنند.

بر اساس این گزارش، در صورتی که مشترکی اقدام به خریداری شارژ فوق‌العاده از طریق این سامانه کند، 20 تا 30 درصد شارژ بیشتر، بدون نگرانی بابت از دست رفتن مبلغ و زمان اعتبار شارژ اصلی بهره‌مند خواهد شد.

لازم به ذکر است، مشترکان همراه اول به منظور افزایش امتیاز خود می توانند هر روز با شماره گیری #۷* بدون خرید شارژ یک امتیاز دریافت کنند.

نظرات

نظر خود را ثبت کنید