اخبار جیرینگ
١٣٩٦/٠٥/٠١ 0

جیرینگ در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی (تلکام ۲۰۱6) شرکت کرده و از4 لغایت 7 مهرماه در سالن اختصاصی 25Aمیزبان بازدیدکنندگان این نمایشگاه بود.

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی تلکام بنا بر روال هر ساله به منظور معرفی توان و پتانسیل کشور در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار شد. معرفی آخرین دستاورد‌ها و پیشرفت‌های ایران، آشنایی شرکت‌کنندگان با این دستاوردها، ایجاد فضایی مناسب برای رقابتی هدفمند و ارتقای دانش فناوری و تبادل اطلاعات را می‌توان از اهداف برگزاری این نمایشگاه دانست. جیرینگ نیز با توجه به دارابودن جایگاهی مهم در این صنعت و همچنین برای آشنایی بیشتر شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان با آخرین دستاورد‌ها و توانمندی‌های خود، با شعار تغییر اینجاست، در این نمایشگاه شرکت کرد.

جیرینگ با حضور در نمایشگاه از انواع راه­کارهای جامع پرداخت مبتنی برUSSD، DATAو SMSو از محصولات و خدمات جدید خود در حوزه پرداخت رونمایی کرد که این سرویس­ ها، با طبقه بندی بر اساس مشترکان عادی و مشترکان تجاری معرفی شدند و شامل اپلیکیشن جامع پرداخت جیرینگ، اپلیکیشن جیرینگ­ سیتی، جیرینگ­ شارژ، سرویس تاکسی هوشمند، سرویس پرداخت در محل، پرتال برنامه­ های کاربردی با نام تجاری هپ، سرویس اینو، وام خرد اعتباری، بیمه­ همراه ملت و سرویس نیکوکاری بودند که در ایام نمایشگاه رونمایی شدند.

همچنین جیرینگ با معرفی شرکای جدید تجاری خود، اسنپ و سینما تیکت، با ایجاد درگاه­ های جدید پرداخت اینترنتی قدم بزرگ­تری در راستای ماموریت خود، ارائه راه­کارهای جامع مالی و پرداخت، برداشت. 

نظرات

نظر خود را ثبت کنید