با خرید شارژ از #7* همیشه 20 و 30 درصد شارژ هدیه بگیرید

با استفاده از این طرح تمامی مشترکین همراه اول، اعم از اعتباری و دائمی می‌توانند با استفاده از کد دستوری *7# اقدام به خرید شارژ کنند. مشترکین اعتباری می‌توانند برای خود یا یک مشترک اعتباری دیگر خرید کنند و مشترکین دائمی، صرفاً می‌توانند برای سایر مشتریان اعتباری خرید کنند.

قوانین کلی خرید شارژ از طریق سامانه *7#

  • مشترک برای خرید شارژ، ابتدا کد دستوری موردنظر خود را وارد می‌کند و پس از آن به درگاه پرداخت بانکی متصل می‌شود. پرداخت بانکی با استفاده از شماره کارت شتاب و رمز دوم انجام خواهد شد.
  • در این روش، اعتبار مشترک پس از خرید مستقیماً افزایش می‌یابد و نیازی به وارد کردن پین‌کد توسط مشترک نیست.
  • در صورت وارد کردن شمارۀ سایر افراد توسط مشترک، این شماره‌ها برای خریدهای بعدی او در سامانه ثبت می‌شوند (پس از تائید مشترک).
  • در صورتی‌که در زمان خرید شارژ توسط مشترک، مجموع اعتبار او از 200 هزار تومان بیشتر شود، سامانه به‌طور خودکار از این خرید جلوگیری می‌کند و این موضوع را از طریق پیامک به او اطلاع می‌دهد.
  • پس از خرید موفقیت‌آمیز، افزایش شارژ با استفاده از USSD و پیامک به مشترک اعلام می‌شود؛ درغیر این‌صورت نیز اطلاع‌رسانی موردنیاز انجام خواهد شد.
  • با استفاده از این سامانه مشترکین می‌توانند بدون نگرانی بابت از دست رفتن مبلغ و زمان اعتبار شارژ اصلی، از مزایای شارژ فوق‌العاده استفاده نمایند.

شارژ سریع:

مشترکین اعتباری می‌توانند با شماره‌گیری #مبلغ شارژ*7* و وارد کردن یکی از شارژهای 10،000 و 20،000 و 50،000 و  100،000 و 200،000 ریالی به جای مبلغ شارژ، به سریع‌ترین شکل ممکن شارژ خود را به‌صورت فوق العاده خرید نمایند. برای مثال با استفاده از کد *7*100000# مشترک یک شارژ 100 هزار ریالی همراه با 30 هزار ریال شارژ هدیه با اعتبار سه روز دریافت می‌کند.

مبلغ شارژ فوق‏ العاده:

این مبلغ براساس میزان اعمال شارژ متفاوت بوده و پس از وارد نمودن کد دستوری *7*1*1*1# برای مشترکین اعتباری و کد *7*1*1*شماره‌مقصد# و انتخاب مبلغ شارژ فوق‌العاده به صورت جدول زیر فعال خواهد گردید:

شارژ فوق‌العاده

میزان اعمال شارژ (ریال)

میزان شارژ هدیه (ریال)

اعتبار زمانی شارژ هدیه

10000

2000

یک روز

20000

4000

یک روز

50000

10000

یک روز

100000

30000

سه روز

200000

60000

سه روز


منظور از یک روز اعتبار شارژ هدیه، تا 24 ساعت پس از زمان اعمال شارژ بوده و منظور از سه روز اعتبار شارژ هدیه، تا 72 ساعت پس از اعمال شارژ می ‏باشد.

ویژگی‏های شارژ فوق‏العاده

  • شارژ هدیه شامل مکالمات داخل شبکه (همراه اول و تلفن ثابت)، پیامک و دیتا می‌شود و درصورتی‌که مشترک پیش از اتمام اعتبار شارژ هدیه، اقدام به اعمال شارژ فوق‌‏العادۀ مجدد نماید، مبلغ شارژهای هدیه با هم جمع و زمان اعتبار طولانی‌تر می‌شود (زمان اعتبار شارژ هدیه جمع نمی‌شود). ضمن این‌که در زمان تماس با اپراتورهای دیگر، تماس با خارج از کشور و رومینگ از شارژ اصلی کسر خواهد گردید.
  • پایان یافتن مهلت زمانی استفاده از شارژ هدیه، تأثیری بر مبلغ و مهلت استفاده از شارژ اصلی نمی‏گذارد.

سایر خدمات *7#

پرداخت راحت و سریع قبض تلفن همراه

در صورتی‌که تمایل دارید قبوض خود را به‌صورت الکترونیکی و با استفاده از کدهای دستوری USSD پرداخت کنید، می‌توانید با شماره‌گیری کد دستوری *7*2# نسبت به پرداخت قبض خود اقدام نمائید.

شرکت در طرح‌های نیکوکاری

شما می‌توانید با شماره‌گیری کد دستوری *7*6# وارد منوی نیکوکاری شوید و با انتخاب یکی از گزینه‌های زیر، در این طرح‌های نیکوکاری شرکت کنید:

بهزیستی، کهریزک، بنیاد کودک، موسسه خیریه نورا، ستاد دیه، وفاق سبز علوی، جمعیت امام علی (ع)، ریحانه سعادت، انجمن امداد به بیماران سرطانی، موسسه مهربانه، بنیاد نیکوکاران شریف و کمپین گرما را هدیه کن